Ogólnopolski finał Learn&fly

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

17 czerwca zespół "LDG", składający się z 4 uczniów klasy 3lt, wziął udział w ogólnopolskim finale Learn&fly organizowanym przez firmę Pratt&Whitney. W skład zespołu pod opieką pana mgr inż. Bogdana Czacha wchodzili: Adam Micał (lider grupy) ,Maksymilian Wilisowski , Marcin Wrzos i Bartosz Dzień. Konkurs rozpoczął się w budynku Politechniki Rzeszowskiej przywitaniem uczestników oraz przedstawieniem jury. Pierwszym etapem konkursu było sprawdzenie zgodności modeli z regulaminem. Po sprawdzeniu tego elementu nastąpiła prezentacja modeli, na którą każda drużyna miała 15 minut. Po prezentacji nastąpiła główna część konkursu -loty. Wszystkie 4 grupy wraz z jury udały się na zewnątrz. Bazowo każda z grup miała 5 rzutów. Nasza drużyna(LDG) miała do dyspozycji 7 rzutów. Po zaciętej walce udało nam się zająć 2 miejsce w konkursowych zmaganiach i jednocześnie zdobyć czek na kwotę 2000 zł.

 

Bartosz Dzień

 

 

 

 

 

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!