Praktyki w Lizbonie

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

10-02-2019

 

Z żalem żegnamy się ze słoneczną Lizboną. Podczas pobytu tutaj zwiedziliśmy sporą część Portugalii, od Fatimy przez Cabo da Roca, aż do Boca do Inferno. Samą Lizbonę zwiedziliśmy pieszo, autobusami i sławnym tramwajem linii 28. Opuszczamy stolicę wiedząc, że nie odkryliśmy jej wszystkich sekretów, lecz mając nadzieję, że następnym razem oczaruje nas tak samo.

 

Seweryn Krauz

 

Nasze 4 tygodniowe praktyki w Lizbonie uważamy za udane, dostarczyły nam wiele ciekawych doświadczeń, poznaliśmy ludzi, którzy z chęcią wdrażali nas w branżę lotniczą. Podczas pracy w jednym z największych portugalskich aeroklubów, mieliśmy możliwość uczestniczyć w pracach serwisowych samolotu, a nawet usiąść za sterami kultowej i wszystkim nam znanej cessny 152. Bardzo dobrze będziemy wspominać ten wyjazd i mamy nadzieję, że kiedyś tu powrócimy.

 

Dominik Koryś

 

Praktyki w Lizbonie uważamy za zakończone sukcesem. Fryzjerstwo portugalskie jednak pozostawia wiele do życzenia. My nie powinnismy mieć kompleksów co do umiejetnosci i wiedzy fryzjerskiej. W salonach, w których odbywaliśmy praktyki mieliśmy klientów z Portugalii, Brazylii, Francji, Anglii i innych zakątków świata. Drodzy koledzy uczcie się języka i aplikujcie na Erasmus.

 

Kinga Sieniawska

 

Regardless how much we enjoyed our stay in Lisbon, it sadly had to end. It was something that we all will always remember and happily look back to the good time we had there. As a part of the group of students that performed the job training at ISEC I can say that we had an amazing and interesting experience there. It was fun to learn many new things in English and it definitely improved our language skills as well. Our supervisors were extremely intelligent, skilled and also very understanding and nice. They always tried to help us if we didn't understand something and explained everything clearly. The most interesting part of our training was visiting TAP Airlines, where we could talk to some well experienced employees, who happily shared their knowledge and passion with us.
To sum up, I think the whole experience at ISEC was something we'll never forget. We're so happy about the amount of things that we learned there and I'm pretty sure that if we ever had a chance to go there again, we definitely would.

 

Gabrysia Zarzycka

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!