Saudações de Lisboa !

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

30-01-2019

 

Bom dia! Serdeczne pozdrawiamy ze skąpanej słońcem Portugalii, z kraju gdzie można przejść przez ulicę na czerwonym świetle, a miejsce parkingowe można znaleźć w najbardziej nietypowym miejscu :) To już trzeci tydzień naszego popytu. Pracujemy w wielu różnych miejscach. Niektórzy z nas ćwiczą komunikację niewerbalną :) inni doskonalą angielski. Dużo zwiedzamy, byliśmy już w Sintrze, na końcu Europy czyli na Capo da Roca,  stadionie Benfica. Czeka na nas jeszcze Fatima i Belem, gdzie z pewnością skosztujemy pysznych pasteis de nata. Lizbona jest piękna!!!

 

It’s been almost two weeks since we arrived in Lisbon- a very beautiful city located in the south of Portugal. The capital welcomed us with warm and sunny weather, perfect for walks around the city. Our stay here, for sure, can be called interesting. We’re learning many great things from experienced people about the maintenance and airlines. In our free time we go sightseeing in this lovely city, try local food and go shopping.  We've already been to Cabo da Roca and Sintra Castle.. We all really enjoy our time here and hope everyone could experience something so educational yet fun!

 

Gabrysia - klasa 3 est

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!