AKCJA "TUŻ OBOK - PACZKA DLA HOSPICJUM"

Tak jak w tamtym roku z okazji Dnia Dziecka Mechanik dzielnie zaangażował się w zebranie wielkiej paczki dla poważnie chorych dzieci z hospicjum . W poniedziałek 25 maja z paniami Kingą Lizak i Iwoną Adamiec- Zielińską wybraliśmy się do siedziby Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci.

Od 15 kwietnia do 15 maja w naszej szkole trwała akcja „Tuż obok- Paczka dla Hospicjum”. Ochoczo wielu dorzuciło swój grosz i tak większość klas włączyła się w wielkie pomaganie! Nie zawiedli też nasi nauczyciele, dziękujemy Wam za każdy prezent dla dzieciaków! Nasza wspólna mega paczka zawierała między innymi: pampersy- 24 opakowania, chusteczki nawilżające - 55 sztuk, szampony/ płyny - 47 sztuk, kremy, balsamy - 9 sztuk; sudocremy – 9 sztuk; bobofruty- 54 sztuki, deserki - 106 sztuk, maści - 42 sztuki oraz ręczniki, zupki, kaszki i całe mnóstwo ciuszków dla niemowląt. Orientacyjny koszt wszystkich darów wyniósł 2600 zł.

Po raz kolejny Hospicjum zrobiło na nas ogromne wrażenie. Panie były bardzo zdziwione wielkością paczki i ilością produktów. Kilka razy prosiły o przekazanie Wam wielkiego „DZIĘKUJĘ!” Mamy nadzieję, że nadal będziemy wspólnie działać, bo uwierzcie, że WARTO! Wiemy już komu pomagamy i jak ta pomoc jest bardzo potrzebna.

JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY NAUCZYCIELOM ORAZ KLASOM: 1 lt, 1 at, 1 bt, 1 ft, 1 et, 2 mt, 2 lt, 2 bt, 2 dt, 2 et, 2 ft, 2 fbt, 3 mbt, 3 lt, 3 bt, 3 ft oraz naszym absolwentom z klas 4 dt, 4 ft i 4 gt. Wśród swoich znajomych akcję przeprowadzili: Marcin Chmiel z kl. 2 mt i Patryk Kidacki z kl. 3 bt. Dzięki nim w paczce znalazły się w podwojonej ilości tormentiole, maści z witaminą A i pajacyki dziecięce.

Dziękujemy także rodzicom, którzy włączyli się w przygotowanie paczek. Przekonaliśmy się jak ważna i oczekiwana jest nasza pomoc, dlatego chcemy tę Akcję kontynuować! Koordynatorzy wolontariatu: Paulina, Mateusz S. i Mateusz P. oraz opiekunowie: pani Kinga i pani Iwona- DZIĘKI!

 

 

 

 

 

 

 

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!