AKCJA "TAK, POMAGAM"

13 i 14 marca 2015 r. wzięłyśmy udział w akcji "Tak, pomagam" czyli zbiórce żywności dla dzieci z ubogich rodzin. W "Biedronce" hojność darczyńców była zaskakująca. Klienci, szczególnie młodzi, wykazali się ogromną empatią. Oprócz produktów spożywczych ludzie przynosili czekolady, słodycze i produkty dla dzieci. Pomimo złych warunków pogodowych nie narzekałyśmy.Cieszyłyśmy się, że możemy TAK, POMAGAĆ. W akcji uczestniczyły: Magdalena Pelc, Marianna Uryć, Sylwia Panek z kl. I ft; Weronika Teper i Ewelina Krupa z kl. II ft; Andżelika Czekaj i Maria Michalska z kl. II fbt oraz niezawodne maturzystki Monika Ziaja i Patrycja Salach z kl. IV gt. A opiekowały się nami pani Kinga Lizak i pani Iwona Adamiec- Zielińska.

 

Autor: Magdalena Pelc kl. I ft

 

 

 

 

 

 

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!