AKCJA „TUŻ OBOK- PACZKA DLA HOSPICJUM”

akcjaW czwartek 22 maja z paniami Kingą Lizak i Iwoną Adamiec- Zielińską wybraliśmy się do siedziby Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci. Od 1 do 14 kwietnia w naszej szkole trwała akcja „Tuż obok- Paczka dla Hospicjum”. Wszystkie chętne klasy przygotowywały paczkę z najbardziej potrzebnymi rzeczami dla chorych dzieci. Uczniowie i nauczyciele nie zawiedli i zgromadziliśmy między innymi: pampersy - 16 paczek, chusteczki nawilżające - 36 sztuk, szampony/ płyny - 17 sztuk, kremy, balsamy - 8 sztuk; sudocremy - 5 sztuk; bobofruty- 37 sztuk, deserki - 51 sztuk, maści - 11 sztuk oraz ręczniki, zupki, kaszki i farbki. Orientacyjny koszt wszystkich darów wyniósł 1420 zł. Hospicjum zrobiło na nas ogromne wrażenie. Mogłyśmy poznać wolontariuszki zajmujące się dziećmi, tzw. wolontariuszki biurowe i sympatyczną załogę. Z panią Moniką zamieniliśmy kilka zdań. Opowiedziała nam o pracy w hospicjum. Wrażenie zrobiły na nas liczne zdjęcia dzieciaków, które już odeszły i tych, które są pacjentami tej placówki. Wiemy już komu pomagamy i jak ta pomoc jest bardzo potrzebna. JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY NAUCZYCIELOM ORAZ KLASOM: 1mt, 1lt, 1bt, 1dt, 1et, 1ft, 1fbt, 2lt, 2mbt, 2bt, 2ft, 3ft, 3gt, 4bt, 4ft i 4 gt. Dziękujemy także rodzicom, którzy włączyli się w przygotowanie paczek. Przekonaliśmy się jak ważna i oczekiwana jest nasza pomoc, dlatego chcemy tę Akcję kontynuować!

Gabriela Bazan kl. 1fbt, Cezary Szaro i Dawid Grzesik kl. 1lt

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!